IUNG
Strona główna

Aktualności...

Wyniki kolejnej edycji programu „Inkubator Innowacyjności 4.0” Email

07.10.20 Uprzejmie informujemy, iż decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 7 sierpnia 2020 r. Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, na podstawie złożonego wniosku o dofinansowanie został zakwalifikowany do udziału w programie pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0”,

Więcej…
 
Komunikat nr 14 dotyczyczący suszy rolniczej. Email

01.10.20 IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2477 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny stan zagrożenia suszą rolniczą.

Więcej…
 
Konferencja „Rola postępu biologicznego i technologicznego w kształtowaniu produkcji roślinnej. Innowacyjne technologie w produkcji roślinnej” Email

15.09.20 Konferencja „Rola postępu biologicznego i technologicznego w kształtowaniu produkcji roślinnej. Innowacyjne technologie w produkcji roślinnej”

Więcej…
 
Info - Studia Podyplomowe „ROLNICTWO EKOLOGICZNE” dla doradców rolniczych

25.09.2020 Trwa nabór na niestacjonarne bezpłatne studia podyplomowe dla doradców rolniczych z maroregionów złożonych z województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego (4), makroregionu składającego się z województwa mazowieckiego i łódzkiego (3), makroregionu składającego się z województwa lubelskiego i podkarpackiego (5) oraz makroregionu obejmującego województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie (2).

Więcej…
 
Komunikat nr 13 dotyczyczący suszy rolniczej. Email

24.09.20 IUNG-PIB zgodnie z wymogami Obwieszczenia opracował wartości klimatycznego bilansu wodnego dla wszystkich gmin Polski (2477 gmin) oraz w oparciu o kategorie gleb określił w tych gminach aktualny stan zagrożenia suszą rolniczą.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 160